Usaldusväärne partner

Kes me oleme

P.M Trans OÜ on rahvusvahelisi ja siseriiklikke rasketehnika teenuseid pakkuv ettevõte. Meie teenustevalikusse kuulub, rahvusvaheline transport, frontaallaaduri rent, treileriteenus, veoautode rehvimontaaž ning dumperteenus. Pakume teenust Eestis, Baltikumis, Skandinaavias ja teistes EU liikmesriikides.

P.M Trans OÜ alustas tegevust 1997. aastal ning alates sellest ajast peale oleme keskendunud oma töö lihvimisele ja teenustepaketi arendamisele. Mõistame, et kvaliteetse töö sooritamiseks ei piisa vaid heast masinapargist vaid töö teevad ära siiski meie oma ala professionaalidest meeskonnaliikmed kelle arendamisele igapäevaselt rõhku paneme.

Usaldusväärne partner

Kes me oleme

P.M Trans OÜ on rahvusvahelisi ja siseriiklikke rasketehnika teenuseid pakkuv ettevõte. Meie teenustevalikusse kuulub rahvusvaheline transport, frontaallaaduri rent, treileriteenus, veoautode rehvimontaaž ning dumperteenus. Pakume teenust Eestis, Baltikumis, Skandinaavias ja teistes EU liikmesriikides.

P.M Trans OÜ alustas tegevust 1997. aastal ning alates sellest ajast  oleme keskendunud oma töö lihvimisele ja teenustepaketi arendamisele. Mõistame, et kvaliteetse töö sooritamiseks ei piisa vaid heast masinapargist, kuna suurema töö teevad ära siiski meie oma ala professionaalidest meeskonnaliikmed kelle arendamisele igapäevaselt rõhku paneme.